Açılış Organizasyonu

İşyeri açılış organizasyonu; tanıtım ve reklamınızı en etkili şekilde yapacağınız, marka değerinizi arttıracak aktivitelerin en önemlilerindendir. Açılışı yapılan iş yerinin insanların zihninde yer etmesini ve hoş izlenimler bırakmasını sağlamak, bilinirliğini arttırmak, ses getirecek etkinliklere imza atmak açılış günü için amaçlanan hedeflerden bazılarıdır.

Açılış organizasyonu, faaliyetlerine başlayacak olan ya da yakın zamanda başlamış bir işletmenin, firmanın, şirketin bunu çevresine ve hali hazırda var olan müşterilerine, iş ortaklarına, sevdiklerine ve potansiyel müşteri kitlesine ilan etme etkinlikleridir.

Açılış organizasyonlarınız için aktivite ve tanıtım, ses sistemi kurulumu, açılış malzemeleri, açılış ikramları, açılış kokteyli, kokteyl masası temini, açılış etkinlikleri ve diğer ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimiz ile A’dan Z’ye açılış kokteyl organizasyonu hizmetleri veriyoruz.

Firmamızın anlaşma sağladığı açılış etkinliklerine, basın danışmanlığı yaparak iş yerinize tanıtım ve haber metni hazırlayıp yerel ve ulusal basın birimlerine ulaştırıp haber olarak yayınlanmasını sağlıyoruz.

Malatya Açılış Organizasyonu için hanbey event her daim yanınızda.